Akcija "Pasaki PALDIES!"

Kopš akcijas “Pasaki PALDIES!” sākuma jau vairāk kā 1800 PALDIES, iemūžināti fotogrāfijās, aizceļoja pie adresātiem. Tas nozīmē, ka smaidu, mīlestības, labu vārdu, sirsnības, draudzības kļuvis vairāk. Biedrība “LAIMES KALVE” radījusi šo akciju viena vienīga iemesla dēļ - vairot labestību, atbalstu, mīlestību, stiprināt saskarsmes kultūru un radīt daudz pozitīvas ziņas Latvijas sabiedriskajā telpā.

Atcerieties tos brīžus, kad Jums kāds no sirds ir pateicies, un cik rūgti ir tie brīži, kad Jūs nesaņēmāt pateicību par palīdzību vai labi padarītu darbu. Ar šo rūgtumu vajadzēja sadzīvot, lai saņemtos un turpinātu darīt tālāk. Tāpēc mūsu akcija ļauj daudziem Latvijas cilvēkiem apjaust savu vērtību un saprast, ka viņu labie darbi, sniegtais atbalsts un palīdzība grūtajā brīdī nav aizmirsta un tiek novērtēta.

Patiesie smaidi un sirsnīgie vārdi liecina, ka vairums Latvijas sabiedrības savās sirdīs joprojām nes gaišumu un labestību. To apzinās arī PALDIES saņēmēji, kad ierauga priecīgos smaidus un jaukos pateicības vārdus. Tādi pārsteigumi izrauj no ikdienas pelēkās rutīnas, atgriež spēkus, lai cīnītos ar dzīves nedienām un atjauno cerību par pozitīvu nākotni. Mēs priecājamies, ka esam šī labestības viļņa, kas izplatās pa visu mūsu valsti, aizsācēji un atbalstītāji. Turpināsim visi kopā teikt savus PALDIES arī turpmāk. Tas ir ļoti, ļoti, ļoti svarīgi šajā saspringtajā laikā.

AKCIJA “Pasaki PALDIES!” Kā tas notiek? Paņem papīra lapu, uzraksti lielo PALDIES un apakšā mini, kam Tu vēlies pateikties, piemēram “PALDIES MAMMU!”. Tad uztaisi momentfoto un nosūti savu PALDIES adresātam. Sūti to pa pastu, pa e-pastu vai izvieto sociālajā tīklā. Pārsteidz savus tuviniekus un draugus ar sirsnīgo PALDIES PUBLIKĀCIJU :)

ZIEDOJUMI

Biedrība LAIMES KALVE

Juridiskā adrese: Kocēnu novads, Kocēnu pagasts, "Lielģeriņi", LV-4220

Reģ. nr.: 40008230842

Banka: Swedbanka AS

IBAN: LV92HABA0551 039342628

BIC/S.W.I.F.T. HABALV22

Piezīmēs rakstiet: ziedojums

Visi ziedojumi nonāk biedrības LAIMES KALVE kontā un tiek izlietoti akcijas  "Pasaki PALDIES!" finansējumam un grāmatas "Ceļš uz laimi" drukai.

The Way to Happiness (Дорога к Счастью) un emblēma “Ceļš uz Laimi”ir preču zīmes, kas pieder L.R. Hubbard Library un tiek izmantotas ar tās atļauju. Izsakām dziļu pateicību L.R. Hubbard Library par laipnu atļauju citēt grāmatas “Ceļš uz Laimi”fragmentus, kas aizsargāti ar autortiesībām. Grāmata “Ceļš uz Laimi” tulkota vairāk kā 100 pasaules valodās un reģistrēta Ginesa rekordu grāmatā kā visvairāk pasaules valodās tulkotā grāmata.

SEKO MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS
 

fb logo

 

800px YouTube Logo.svg

instagram square color

draugiem
 

Ziedojumiem

Biedrība LAIMES KALVE

Juridiskā adrese: Kocēnu novads, Kocēnu pagasts, "Lielģeriņi", LV-4220

Reģ. nr.: 40008230842

Banka: Swedbanka AS

IBAN: LV92HABA0551 039342628

BIC/S.W.I.F.T. HABALV22

Piezīmēs rakstiet: ziedojums