Ceļš uz laimi. - Veselā saprāta rokasgrāmata labākai dzīvei

PAR AUTORU

Grāmatas „Ceļš uz laimi" autors ir amerikāņu filozofs un humānists L.R. Habards. Rons Habards kādreiz teicis, ka ir pietiekoši atbildēt uz diviem jautājumiem, lai uzzinātu, vai Cilvēks ir labi nodzīvojis savu dzīvi :

  1. „Vai viņš paspējis izdarīt to, ko bija ieplānojis izdarīt?
    2. Vai viņa dzīve atnesa prieku citiem cilvēkiem?"


Par atbildi uz pirmo jautājumu kalpo milzīgais darbu apjoms, kuru Rons Habards paspēja izdarīt savā dzīvē un tajā skaitā ir vairāk nekā 5000 iespieddarbu un 3000 nolasītu lekciju.

Uz otro jautājumu apstiprinošu atbildi var dot desmitiem miljonu cilvēku, kuru dzīves kļuvušas daudz labākas tikai tāpēc, ka Rons ir dzīvojis uz šīs Zemes.


Pateicoties tam, ka viņš atrada praktiskus risinājumus visaktuālākajām cilvēces problēmām, L.Rons Habards ir viens no visu laiku pazīstamākiem humānistiem. Ar publicētiem 250 miljonu darbu eksemplāriem un desmitiem starptautiski pazīstamiem bestselleriem, viņu var pieskaitīt pie pašiem ietekmīgākiem mūsu laikmeta autoriem.


Kā viens no viņa radošā mantojuma nozīmīguma apstiprinājumiem ir četri Ginesa rekordu grāmatā reģistrēti sasniegumi:

1)-visvairāk publicētais autors,

2) -visvairāk tulkotais autors,

3)-vislielākais audio grāmatu skaits un

4)-visvairāk valodās pārtulkota nereliģiska satura darba autors ( grāmata „Ceļš uz laimi").


Vispiemērotākais apgalvojums, kas raksturo šo cilvēku, ir viņa vienkāršie vārdi: „Man patīk palīdzēt citiem, un nekas man nesagādā tik lielu gandarījumu, kā redzēt cilvēka atbrīvošanos no pagātnes ēnām, - kuras aptumšoja viņa dienas".


Kāpēc tika uzrakstīta grāmata „ Ceļš uz laimi"?


Cilvēces vēsturē katra kultūra ir vadījusies pēc sava morāles kodeksa, kurš noteica cilvēku uzvedības vispārējās prasības un palīdzēja tai izdzīvot. Uz šo vispārējo uzvedības likumu pamata viņiem bija iespējams vienoties par to, kas bija slikti un kas bija labi - šai kultūrai!!!


Kaut arī šodien daudzi pagātnes morāles kodeksi var likties nelietojami un nevajadzīgi mūsdienu pasaulei, bet kādreiz šie kodeksi un likumi bija dzīvei atbilstoši, un uz tiem balstoties, cilvēkiem bija iespējams vienoties.
Kā izteicies L.Rons Habards,- 80-to gadu sākumā pasaule pārvērtās par īstiem džungļiem. Tā pazīmes bija redzamas visur. Par cilvēka dzīves devīzi kļuva: „Lai dzīvo peļņa!"

Milzīgas bagātības tika sakrātas ar manipulācijām bankās un dažādām negodīgām mahinācijām. Strauji pieauga narkomānija un noziedzība, un pie tam šī bīstamā sērga saindē jau skolas bērnus un pusaudžus.

Redzot, ka modernā sabiedrība neievēro iepriekšējo paaudžu morāles normas, 1981. gadā Rons Habards uzrakstīja un publicēja grāmatu „ Ceļš uz laimi".


Autors norādīja uz faktu, ka mūsu kultūrai, tāpat kā pagātnes kultūrām, ir nepieciešams savs morāles kodekss, lai saglabātu sevi un savas vērtības. Pie tam viņš atzīmēja, ka iznīcināto morāles vērtību vietā nav radušās jaunas. Un šīm jaunajām ir jābūt vispārcilvēciskām vērtībām, lai tām varētu piekrist jebkurš saprātīgs cilvēks uz šīs Zemes.

PAR GRĀMATU

Jau kopš senseniem laikiem, cilvēki nodzīvojot dzīvi, tā arī nespēja atrast atbildi uz šo jautājumu:

Kas tad ir laime? 

Lai spētu labāk saprast kaut ko, to nepieciešams labi izpētīt un visu noskaidrot. Pamēģināsim to izdarīt!

Sāksim no pamatiem. 

Ņemsim skaidrojošo latviešu valodas vārdnīcu:

LAIME – prieka izjūta, veiksmes un panākumu apstākļi, kas rada šo sajūtu .

APMIERINĀJUMS – cilvēka sajūta, ka viņa vēlēšanās ir piepildījušās.

VEIKSME- labvēlīgu apstākļu sakritība, panākumi un sasniegumi.

PANĀKUMI - pozitīvi rezultāti, sasniegumi.

Vai Jūs variet atsaukt atmiņā laiku, kad sasniedzāt savu sen kāroto mērķi? Vai atcerieties brīdi, kad Jūs ieguvāt to, par ko ilgi bijāt sapņojis? Kad pārvarot šķēršļus sasniedzāt mērķi... Tas bija laiks, kad JŪS bijāt laimīgs.

Mēs visi vēlamies būt laimīgi, mēs sapņojam par Laimi, mēs zinām, ka ir kaut kāds noslēpumains ceļš uz laimi. Un kaut kur sirds dziļumos mēs jūtam, ka būt laimīgam - tas ir normāli.

Bet ja nu Dzīves likumi, kuri ļauj cilvēkam kļūt un palikt laimīgam, jau būtu uzrakstīti?

Ja kāds varētu pamatot šo „ Likumu" vērtību, bez pamācībām, uzmācības un draudiem, bet saprotamā, vienkāršā valodā!!

Un, ja beidzot ceļš uz Laimi pārstātu būt neaptverams noslēpums?

Vai JŪS gribat uzzināt - kāds ir tas CEĻŠ UZ LAIMI?

Dzīves Laime un Ceļš uz laimi

Labā ziņa ir tā, ka tādi likumi pastāvViņi ir uzrakstīti ar lielu labestību vieglā valodā. Un, iespējams, pirmo reizi kļūst saprotama Laimes anatomija.

Šie likumi ir apkopoti grāmatā, kura saucas “Ceļš uz laimi”.

Pilnais grāmatas nosaukums ir “Ceļš uz laimi. Veselā saprāta rokasgrāmata labākai dzīvei.”

To, kas aprakstīts šajā grāmatā, var nosaukt par precīziem orientieriem mūsdienu cilvēka dzīvei. Pie kam, nav svarīgi kādi ir viņa politiskie, nacionālie, reliģiozie vai filosofiskie uzskati.

Grāmata ir lieliska ar to, ka tā, nelaužot neviena dzīves uzskatus, vienkārši parāda un atgādina mums par vispārcilvēciskajām vērtībām un par dzīves laimi.

Visa mūsu mājas lapa ir veltīta grāmatai “Ceļš uz Laimi”, tās cilvēcīgumam un saprātīgumam. Ja Jums ir tuva šī tēma, ja Jūs esat cilvēks, kurš meklē un vēlas efektīvi palīdzēt citiem, tad mums ir pa ceļam. Jūs atradīsiet daudz ko interesantu mūsu mājas lapā.

Šobrīd biedrības LAIMES KALVE komanda un brīvprātīgie palīgi uzdāvinājuši  498 369 rokasgrāmatas "Ceļš uz laimi" Latvijas iedzīvotājiem. 

 

IESPĒJAS

IEGŪT ROKASGRĀMATAS

Grāmata ir lieliska ar to, ka tā, nelaužot neviena dzīves uzskatus, vienkārši parāda un atgādina mums par vispārcilvēciskajām vērtībām un par dzīves laimi.

Tu vari iegūt rokasgrāmatu vai grāmatu komplektu (12 grāmatas) dāvināšanai. Rokasgrāmatas ir bezmaksas. Vienīgais, kas jāapmaksā būs pasta izdevumi. Pasūtījumiem: +371 26409350 

ZIEDOT

Jums šobrīd ir iespēja ZIEDOT jaunu rokasgrāmatu drukai.

Biedrība LAIMES KALVE

Juridiskā adrese: Kocēnu novads, Kocēnu pagasts, "Lielģeriņi", LV-4220

Reģ. nr.: 40008230842

Banka: Swedbanka AS

IBAN: LV92HABA0551 039342628

BIC/S.W.I.F.T. HABALV22

Piezīmēs rakstiet: ziedojums

Visi ziedojumi nonāk biedrības LAIMES KALVE kontā un tiek izlietoti akcijas  "Pasaki PALDIES!" finansējumam un grāmatas "Ceļš uz laimi" drukai.

The Way to Happiness (Дорога к Счастью) un emblēma “Ceļš uz Laimi”ir preču zīmes, kas pieder L.R. Hubbard Library un tiek izmantotas ar tās atļauju. Izsakām dziļu pateicību L.R. Hubbard Library par laipnu atļauju citēt grāmatas “Ceļš uz Laimi”fragmentus, kas aizsargāti ar autortiesībām. Grāmata “Ceļš uz Laimi” tulkota vairāk kā 100 pasaules valodās un reģistrēta Ginesa rekordu grāmatā kā visvairāk pasaules valodās tulkotā grāmata.

SEKO MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS
 

fb logo

 

800px YouTube Logo.svg

instagram square color

draugiem
 

Ziedojumiem

Biedrība LAIMES KALVE

Juridiskā adrese: Kocēnu novads, Kocēnu pagasts, "Lielģeriņi", LV-4220

Reģ. nr.: 40008230842

Banka: Swedbanka AS

IBAN: LV92HABA0551 039342628

BIC/S.W.I.F.T. HABALV22

Piezīmēs rakstiet: ziedojums