PAR PROJEKTU CEĻŠ UZ LAIMI

PROJEKTS ATDZĪVINA MŪSU KULTŪRAS GARĪGĀS VĒRTĪBAS, SEKMĒ SAVSTARPĒJO CIEŅU STARP SKOLĒNIEM, ATJAUNO VECĀKU UZTICĪBU SKOLĀM UN VEICINA POZITĪVU ATTIEKSMI PRET UZVEDĪBAS NORMĀM.

Mūsu mērķis

SAPRĀTĪGU, SPĒJĪGU, RADOŠU, VEIKSMĪGU UN PĀRTIKUŠU CILVĒKU SABIEDRĪBA PLAUKSTOŠĀ LATVIJĀ

KONTAKTI

Biedrība "LAIMES KALVE" 
+371 26409350
Kocēnu novads, Kocēnu pagasts, "Lielģeriņi", LV-4220
Reģ. nr.: 40008230842
info@celsuzlaimi.lv

 

Ceļš uz laimi. - Veselā saprāta rokasgrāmata labākai dzīvei

Ceļš uz laimi. - Veselā saprāta rokasgrāmata labākai dzīvei

Tu vari iegūt rokasgrāmatu vai grāmatu komplektu (12 grāmatas) dāvināšanai. Rokasgrāmatas ir bezmaksas. Vienīgais, kas jāapmaksā būs pasta izdevumi. Pasūtījumiem: +371 26409350 

Mēs vēlamies iepazīstināt pēc iespējas vairāk cilvēku Latvijā un aiz tās robežām ar saprātīgas dzīves likumiem, kuri ir uzrakstīti šajā grāmatā „Ceļš uz laimi", un informēt par pozitīviem sasniegumiem un programmām.


Labā ziņa ir tā, ka IR tādi likumi pasaulē! Tie ir uzrakstīti ar labestību un viegli saprotami. Un tos ievērojot, iespējams pirmo reizi jūs sapratīsiet jēdzienu - LAIME.

Šie likumi ir apkopoti grāmatiņā , kuras nosaukums ir „Ceļš uz laimi". Bet šīs grāmatas pilns nosaukums - „Ceļš uz laimi. - Veselā saprāta rokasgrāmata labākai dzīvei".

Nav noslēpums, ka mēs paši esam spējīgi ietekmēt apkārtni un situāciju, kurā mēs atrodamies.

Pielietojot saprātīgus ieteikumus savā dzīvē, mēs varam uzlabot savu un apkārtējo cilvēku dzīves.
Tas, kas ir izlasāms šajā grāmatā, varētu tikt nosaukts par mūsdienu cilvēka Dzīves ceļvedi.
Pie tam, interesanti - tas nav svarīgi, kādi ir cilvēka politiskie, nacionālie, reliģiskie vai filozofiskie uzskati par dzīvi.
Šīs grāmatas priekšrocība ir tā, ka negraujot cilvēka esošos dzīves uzskatus, tā vienkārši norāda un atgādina par vispārcilvēciskām vērtībām un laimi.


Visa mūsu mājaslapa veltīta grāmatai „Ceļš uz Laimi" tās saprātīgumam un cilvēciskumam. Ja interesē šī tēma un Jūs esiet cilvēks, kurš vēlās efektīvi palīdzēt citiem, tad mums ir pa ceļam. Jūs atradīsiet daudz interesanta mūsu mājaslapā.

The Way to Happiness (Дорога к Счастью) un emblēma “Ceļš uz Laimi”ir preču zīmes, kas pieder L.R. Hubbard Library un tiek izmantotas ar tās atļauju. Izsakām dziļu pateicību L.R. Hubbard Library par laipnu atļauju citēt grāmatas “Ceļš uz Laimi”fragmentus, kas aizsargāti ar autortiesībām. Grāmata “Ceļš uz Laimi” tulkota vairāk kā 100 pasaules valodās un reģistrēta Ginesa rekordu grāmatā kā visvairāk pasaules valodās tulkotā grāmata.

SEKO MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS
 

fb logo

 

800px YouTube Logo.svg

instagram square color

draugiem
 

Ziedojumiem

Biedrība LAIMES KALVE

Juridiskā adrese: Kocēnu novads, Kocēnu pagasts, "Lielģeriņi", LV-4220

Reģ. nr.: 40008230842

Banka: Swedbanka AS

IBAN: LV92HABA0551 039342628

BIC/S.W.I.F.T. HABALV22

Piezīmēs rakstiet: ziedojums