Skoliņa maziem un lieliem pēc grāmatas “Ceļš uz laimi”

Skoliņa maziem un lieliem pēc grāmatas “Ceļš uz laimi”

Jūs uzzināsiet no kā sastāv Laime un kā to radīt pašam katru dienu.
Kā būt kompetentam un sasniegt savus mērķus.
Kā un kāpēc rūpes par sevi, saviem vecākiem un bērniem ietekmē ikdienu.
Sapratīsiet un varēsiet izmantot ikdienā principus
“Centies nedarī citiem to, ko nevēlies saņemt pats” un
“Mēģini pret citiem izturēties tā, kā tu vēlies, lai citi izturas pret tevi”.
Un galvenais, varēsiet izprast un ieviest savā dzīvē principu:
“Gūsti panākumus un piedzīvo uzplaukumu!”.

 

Grupas lielums ne vairāk par 15 cilvēkiem. 
PIETEIKT NODARBĪBAS +371 26 409 350

Dalībnieku atsauksmes

Grūti būs savākt uzmanību uz saviem mērķiem, jo nepabeigtie vai apsolītie un neizpildītie darbi atņem uzmanību. Sākot pildīt uzņemtos darbus un ienākumus, ceļš uz laimi ir vieglāk ejams 100%!

 

Cilvēks, kurš ir apkrauts ar neizdarītiem darbiem, jūtas nomākts un viņam ir radušās bailes no nākotnes. Tas traucē tiekties pēc laimes un pildīt citus morālos principus.

Esmu sākusi vairāk palīdzēt mammai mājās - darbos, skolā palīdzu pacelt mazajiem nokritušās mantas utt. Vispār šajās nodaļās esmu iemācījusies vairāk palīdzēt citiem, jo "dari citiem to, ko gribi lai dara tev." Un pavisam nedaudz esmu uzlabojusi attiecības ar klasesbiedriem.

Cilvēks, kurš ir patiess jūtas daudz labāk un viņam nav jābaidās, ka viņu kāds varētu pieķert melos. Viņš var būt brīvs un sasniegt savus mērķus.

Nepabeigtie darbi samazina cilvēka darba spējas. Viņa uzmanība neapzināti vai arī apzināti ir uz to nepadarīto darbu, pienākumu izpildi un viņš nevar pienācīgi veltīt savu uzmanību esošajiem, tagadnes notikumiem un darbībām. Tiklīdz nokārto – uzmanība ir pilnvērtīgāka un cilvēks laimīgāks.

Ja ir uzkrāti nepabeigtie darbi, tad cilvēks zina, ko viņš ir izdarījis un it īpaši negrib par to runāt un mēģina runāt par ko citu.

Parasti mana oma vislaik saka, ka jānes malka, bet tagad es jautāju viņai cik vajag malkas un pats nosaku laiku, kad nesīšu. Es sapratu, ka vajadzētu palīdzēt gan citiem, gan sev. Strīdi paliek retāki.

Patiesība ir ļoti svarīga, jo savādāk tu vari iepīties melos un tad tu no tiem neizpīsies.

Katrs neizpildītais pienākums prasa uzmanību, atņem laiku un spēku citām lietām, citiem darbiem. Daļa pienākumu, ja tie netiek izpildīti, piemēram, neapmaksāt rēķini, palielinās soda procenti.

Ja ir iekrāti daudz neizpildīti pienākumi, pasliktinās pašsajūta, liekas, ka viss ir slikti, neko nevar darīt.

Cilvēkam rodas iekšējā diskomforta sajūta, ka kaut kas nav izdarīts līdz galam. Jo vairāk neizdarītu lietu, jo lielāka neizdarīto lietu nasta krājas kas cilvēku velk uz leju. Neizdarītās lietas cilvēku nomāc un viņa emocijas velk uz nopietnību.

"Ceļš uz laimi" ir ļoti noderīgs cilvēkiem, kuri vēl tur nav bijuši. Šeit māca par ļoti noderīgām lietām, kuras vēlāk varēs vai vajadzēs pielietot dzīvē. 
Viņiem arī ir tāda grāmatiņa "Ceļš uz laimi". Tajā ir visas nodaļas, kuras ir vajadzīgas cilvēkiem.

Patiesīta ir tas, ka jāmazgā zobi, jāmazgā savu ķermeni (jābūt tīram), jābūt godīgam, jo visiem patīk godīgi runāt, nevis melot. Jāpalīdz vecākiem un jāmīl viņus. Tas ir "Ceļš uz laimi".

The Way to Happiness (Дорога к Счастью) un emblēma “Ceļš uz Laimi”ir preču zīmes, kas pieder L.R. Hubbard Library un tiek izmantotas ar tās atļauju. Izsakām dziļu pateicību L.R. Hubbard Library par laipnu atļauju citēt grāmatas “Ceļš uz Laimi”fragmentus, kas aizsargāti ar autortiesībām. Grāmata “Ceļš uz Laimi” tulkota vairāk kā 100 pasaules valodās un reģistrēta Ginesa rekordu grāmatā kā visvairāk pasaules valodās tulkotā grāmata.

SEKO MUMS SOCIĀLAJOS TĪKLOS
 

fb logo

 

800px YouTube Logo.svg

instagram square color

draugiem
 

Ziedojumiem

Biedrība LAIMES KALVE

Juridiskā adrese: Kocēnu novads, Kocēnu pagasts, "Lielģeriņi", LV-4220

Reģ. nr.: 40008230842

Banka: Swedbanka AS

IBAN: LV92HABA0551 039342628

BIC/S.W.I.F.T. HABALV22

Piezīmēs rakstiet: ziedojums